Gry Need for Speed na telefon

Developerzy serii Need for Speed nie próżnują, nieustannie wprowadzając nowe wyzwania dla wszystkich fanów superszybkich wyścigów ulicznych. Electronic Arts już nieraz udowodniło, że potrafi zawojować komputery stacjonarne i konsole gier wideo, wtryskując podtlenek azotu w żyły nieposkromionych rajdowców. Tym razem EA Games obrało sobie na celownik urządzenia mobilne z Androidem. I jak na tę chwilę, tutaj również wywiązuje się ze swojego obowiązku wyśmienicie.

NfS - Most Wanted

Need for Speed Most Wanted

„Need for Speed Most Wanted” to przepyszny miks niebezpiecznych wyścigów ulicznych i policyjnej gonitwy, w którym przyjdzie nam eliminować radiowozy podczas gnania przed siebie z błyskawiczną prędkością. I pomimo tego, że ucieczka przed glinami jest tutaj jedną z najlepszych atrakcji, nie zapomniano również o starych dobrych potyczkach, w których nagrodą jest nie tylko gruba forsa, ale i zdobyty zwycięstwami szacunek. W grze znajduje się ponad 40 prawdziwych potworów, opcja przeróbki każdego z nich, a także dwa systemy sterowania – dotykowy i poprzez obracanie smartfonem lub tabletem. Ponadto, zastosowano tutaj oszałamiającą szatę graficzną i realistyczny system uszkodzeń wozu, dzięki czemu rozgrywka staje się jeszcze bardziej realistyczna. W celu odblokowania nowych modeli pojazdów należy kolekcjonować Speed Points.

NfS - No Limits

Need for Speed No Limits

„Need for Speed No Limits” serwuje niezapomniane wrażenia wszystkim maniakom zawrotnej prędkości, którzy będą mogli sprawdzić się w ponad 1000 wymagających wyścigach. Każdy tor wyposażony jest w różne przeszkody i bonusy, dzięki czemu prowadzenie samochodu wymaga tutaj większego zaangażowania. Ściganie się po zakorkowanych ulicach, skakanie przez rozmaite hopy i palenie gumy przy każdym ostrym drifcie to tylko wstęp do tego, co czeka na graczy, jeśli zdecydują się zasiąść za kółko jednego z tych mrocznych demonów prędkości. Co więcej, wybierając takie opcje jak Mod Shop (warsztat samochodowy) czy Black Market (czarny rynek) każdą furę możemy ulepszyć według własnego uznania, przekształcając ją w największy postrach ulicy.

Need for Speed - Hot Pursuit

Need for Speed Hot Pursuit

Dzięki pozycji „Need for Speed Hot Pursuit” ta nieśmiertelna seria wyścigów samochodowych proponuje wcielanie się nie tylko w samego kierowcę rajdowego, który ucieka przed policją, ale również w samego stróża prawa. Jako policjant, wskoczymy za kółko takiej maszynki, jak chociażby Lamborghini Reventon, wraz z którym przemierzając miejskie ulice, będziemy polować na zagorzałych rajdowców. Grając policją, znajdziemy też w naszych rękawach sporo asów, którymi skutecznie uprzykrzymy życie uczestników nielegalnych wyścigów. W celu osiągnięcia sukcesu podczas łapanki możemy korzystać z różnych pomocy, jak impulsy elektromagnetyczne, bezlitosne kolczatki, czy blokady drogowe. Z kolei grając rajdowcem, przy ucieczce pomogą nam plamy oleju, wbijanie się w radiowozy oraz brawurowa jazda nawet na najbardziej zdradliwych terenach.

Dodaj komentarz