Hail to the King Deathbat – świetna gra RPG

Jeśli jesteś fanem gier akcji w klimatach fantasy, powinieneś zapoznać się z grą Hail to the King Deathbat. Możesz ją pobrać ze strony Google Play Store za 6,65 zł. Gra otrzymała bardzo dużo pozytywnych opinii wśród zawodowych graczy i na portalach, które zajmują się prezentowaniem gier na androida. Jej ogromną zaletą jest różnorodność lokacji, każda z nich jest inna i wykonana bardzo dokładnie.

Deathbat to gra, w której możesz rozwijać swojego bohatera, a swoją rozgrywką nawiązuje do takich gier jak Legend of Zelda i Diablo.

Twórcy gry podkreślają, że to nie gra dla słabeuszy, gdyż trzeba w niej przejść przez ogromne lokacje pełne nieumarłych i bosów. Historia jest także bardzo ciekawa – główny bohater Andronikos, który jest królem jednej z krain musi pokonać swojego największego przeciwnika.

W grze nie zabrakło dopracowanego systemu walki – możesz używać zarówno czarów, jak i broni białej i łuków. Dodatkową zaletą jest możliwość gry we dwie osoby na tej samej planszy, jednak wymaga to dokupienia opcji.

Dodaj komentarz