Halloween z Hippo – zbieranie cukierków

W miasteczku Hippo wszyscy mieszkańcy szykują się na największe święto straszydeł, jakim jest jedyny i niepowtarzalny Halloween! Na miejskich ulicach wrzawa niesamowita. Każdy rzuca się w wir zakupów, chcąc znaleźć jak najlepszy kostium. Na gankach i w ogródkach stoją złowrogie dynie z wyciętymi facjatami, łypiąc złowieszczo swoimi ślepiami w stronę każdego przechodnia. Wszędzie słychać rozlegające się w oddali śmiechy i wrzaski. Tylko w domku Hippo Peppy jeszcze nie zawitał ponury nastrój świątecznego ducha Halloween.

Peppa jest przemiłym stworzonkiem, które ponad wszystko pragnie dostać strój na Halloween, jaki przyćmiłby wszystkie inne przerażające kreacje. Nie obejdzie się oczywiście bez pomocy najmłodszych graczy i gustownego dobierania elementów garderoby. Do dyspozycji jest mnóstwo różnych fatałaszków, w których można przebierać dowoli, dopasowując idealny wizerunek dla pełnej nadziei Hippo Peppy. A naprawdę jest w czym grzebać. Kostiumy wahają się od totalnie zakręconych i mrożących krew w żyłach kreacji, po typowo tradycyjne przebieranki, jak czarownice, potwory, czy duchy. Sprawcie, aby na buzi Peppy pojawił się uśmiech, z którym będzie dumnie pukać do drzwi, oczekując pysznego cukierka lub oferując uszczypliwego psikusa.

„Halloween z Hippo” to fantastyczny dobry wybór dla najmłodszych graczy, którzy nie radzą sobie jeszcze ze skomplikowanym systemem sterowania. Gierka jest bardzo przyjemna w odbiorze, okraszona szczyptą strasznego humorku i wciągającą fabułą. Szata graficzna jest po prostu prześliczna, a towarzysząca całości radosna melodyjka jeszcze bardziej uatrakcyjnia korzystanie z aplikacji.

Dodaj komentarz