Happy Bear – wirtualny niedźwiadek

Czy doskwiera Wam samotność? A może potrzebujecie kogoś, kto otrząśnie Was z ponurego nastroju, jednocześnie wybudzając troskliwe, macierzyńskie instynkty? “Happy Bear” to przemiła gra na urządzenia mobilne, gdzie bohaterem jest bardzo sympatyczny niedźwiadek o maślanych oczkach. Frojo Apps i tym razem nie zawiodło swoich fanów, ponownie dostarczając zabawnej i wciągającej rozgrywki prosto ze świata wirtualnej symulacji. Niedźwiadek zachowuje się jak typowe zwierzątko domowe; wymaga od nas nieustannej opieki, troski i miłości, oferując w zamian swoją dozgonną przyjaźń.

Każdy element rozgrywki został opracowany w najmniejszych szczegółach, dzięki czemu interakcja do złudzenia przypomina zajmowanie się rzeczywistym zwierzakiem. Podczas obcowania z kudłatym berbeciem będą czekać na nas rozmaite czynności – od karmienia i utrzymywania higieny po zwariowane zabawy, dobieranie elementów garderoby, czy tulenie malucha do snu. Warto mieć na uwadze, że wykonywanie powyższych zadań ma również kluczowe znaczenie na stan emocjonalny naszego pupila. Dlatego też systematyczna i staranna opieka jest tutaj najlepszym rozwiązaniem do tego, aby misio tryskał dobrym humorkiem, a jego pyszczek zawsze zdobił szeroki uśmiech. Jakby tego było mało, niedźwiadek jest właścicielem ogromnej szafy, w której upchnięto bardzo duże ilości ubranek i akcesoriów, pozwalając tym samym na upiększanie wizerunku i przebieranie stworzonka w inne ciuszki każdego dnia. Misio posiada też cechy prawdziwego melomana, dzięki czemu bardzo sobie ceni regularne lekcje muzyki.

Jednakże gra „Happy Bear” nie ogranicza się tylko do samej opieki nad niedźwiadkiem. Pozwala też na wybudowanie przytulnego domku, w którym nasz pupilek będzie czuł się jak ryba w wodzie. Całe wnętrze możemy ozdobić według własnego uznania, dobierając odpowiednie tapety, mebelki i całe mnóstwo atrakcyjnych dekoracji. Istnieje nawet opcja stworzenia przepięknego ogrodu, gdzie będziemy mieć możliwość zasadzenia własnych roślinek, kolorowych kwiatów oraz krępych grzybków.

Dodatkowo w grze zawarto 47 absorbujących mini-gierek, dając tym samym okazję na zarabianie pieniążków na kolejne cuda i cudeńka, które jeszcze bardziej uszczęśliwią naszą misiową przytulankę. Twórcy z Frojo Apps nie zapomnieli też o graczach gustujących w budownictwie, otwierając przed nimi pomieszczenie konstrukcyjne, gdzie swoje architektoniczne umiejętności będzie miała okazję sprawdzić każda złota rączka.

Dodaj komentarz