Harmony Isle – nowa sztuka budowania

Jeśli marzy Ci się mieszkanie w mieście, w którym dni są zawsze słoneczne, powinieneś zapoznać się z aplikacją Harmony Isle. To gra, która jest bezpłatna, a jeśli chcesz, by rozgrywka była przyjemniejsza, możesz dokupić niektóre elementy.

Gdy twój smartfon używany jest także przez dzieci, możesz go zabezpieczyć za pomocą hasła, dzięki czemu nie będą one miały dostępu do mikropłatności. W grze zajmujemy się budowaniem idealnego miasta, stawiamy w nim piękne wille i zapraszamy kolejnych mieszkańców do tego, by się w nim osiedlili. Można w nim postawić takie miejsca, jak muzeum, bary, teatr i wiele innych. Istnieje możliwość organizowania przyjęć i zapraszania na nie innych ludzi. Duża ilość opcji pozwala na stworzenie miasta, które w pełni pokaże nasz charakter.
Dużą zaletą tej aplikacji jest świetna, trójwymiarowa grafika i niezliczone ilości rozwiązań, które wpływają na rozwój naszego miasta. Do wykonania masz wiele zadań, a dzięki systemowi nagród, za każdy dzień spędzony przy grze otrzymujesz bonus.

Dodaj komentarz