Hay Day – gra dla całej rodziny

Gra Hay Day to ciekawa propozycja dla osób, które szukają gry dla całej rodziny. Można ją ściągnąć za darmo z Google Play Store. Program budzi sprzeczne emocje – niektórzy gracze uważają, że to gra roku, inni zaś twierdzą, że jest ona kiepska.

Według twórców gry, możesz w niej dokonywać mikropłatności, ale nie są one konieczne do jej ukończenia. Dzięki płatnościom wyposażysz swoją postać w dodatkowe przedmioty, ale tę opcję można zabezpieczyć odpowiednim kodem. W grze tworzysz i ulepszasz swoją farmę i spotykasz się z sąsiadami. Możesz kupić sobie także ciężarówkę, łódkę i różne zwierzęta. Jeśli będzie Ci się powodzić, zamienisz swoją farmę na miasto i zaprosisz do niego kolejnych mieszkańców. Hay Day jest na liście najlepszych gier na Androida w 37 krajach.

Model rozgrywki to typowa symulacja, jednak gra daje znacznie więcej możliwości, niż na przykład Farm Ville. Znacznie lepsza też jest grafika, animacje i dźwięki. Jeśli szukasz dobrej, darmowej gry, powinieneś się z nią zapoznać. Nie czekaj – ściągaj.

Dodaj komentarz