Hay Day – sprawdź się jako farmer

Chcesz się sprawdzić w roli farmera lecz nie masz do tego możliwości? Hay Day pozwoli ci zasmakować w tym jakże ciekawym fachu i to bez konieczności ponoszenia jakiegokolwiek wysiłku związanego z pracą fizyczną!

Poczuj się jak zarządca i zbuduj swoje gospodarstwo od podstaw, sadź własne uprawy, dokonuj żniw, zbieraj plony i sprzedawaj je na wolnym rynku. Realizuj zamówienia przewożąc towary ciężarówkami, wybuduj własne miasto i przyjmuj w nim różnorakich gości. Dbaj o utrzymanie wysokiej jakości plonuj i systematycznie rozbudowuj swoje gospodarstwo – poczuj jak to jest utrzymywać się wyłącznie z posiadanej ziemi. Dzięki Hay Day możesz sadzić dowolne rośliny uprawne i w odpowiednim czasie dokonywać ich zbiorów, doglądać posiadanych obszarów utrzymując należyty porządek, powiększać inwentarz o nowe zwierzęta, prowadzić handel ze znajomymi za pośrednictwem facebooka.

Wszystko to, jak również wiele innych mniej lub bardziej ciekawych funkcji czeka na ciebie w Hay Day, pobierz i sprawdź czy jesteś w stanie podołać obowiązkom farmera.

1 komentarz do “Hay Day – sprawdź się jako farmer”

Dodaj komentarz