HD Widget – sposób na piękny ekran

Aplikacja HD Widget potrafi zmienić sposób, w jaki korzystamy z naszego smartfona. Spośród wszystkich aplikacji, które są instalowane fabrycznie w smartfonach, najbardziej przypomina ona nakładkę HTC Sense, a w szczególności widget zegara i pogody. Przez lata aplikacja HD Widgets była rozwijana, a teraz stanowi jeden z najlepszych programów zwiększających jego możliwości.
Co pojawiło się w czwartej wersji tej aplikacji? Przede wszystkim można korzystać z widgetów zarówno w pionie, jak i w poziomie, gdyż układają się w odpowiedni sposób. Na pewno dodają one trochę życia do ekranu smartona, gdyż aplikacja wykorzystuje żywe, lśniące kolory, a kafelki przypominają szkło. Tak jak wskazuje na to nazwa, aplikacja wygląda świetnie i wykorzystuje grafikę HD.
Jej obsługa nikomu nie powinna sprawić problemu – można łatwo wejść do folderu widgetów i korzystać z wielu stylów oraz rozmiarów okienek. Niektóre wyglądają lepiej na dużym, inne zaś są przeznaczone na ekrany 5, 7 i 10 cali. Z aplikacji można korzystać też na starszych wersjach Androida.

Dodaj komentarz