Head Soccer La Liga – wymaga główkowania

W sieci nie brakuje gier, które traktują temat piłki nożnej niekonieczne poważnie. Jedną z takich pozycji jest Head Soccer La Liga, dostępna na system operacyjny Android i iOS.

Gramy w niej jeden na jednego, wybierając do meczu gwiazdy ligi danego kraju. Nauczenie się gry w Head Soccer La Liga jest znacznie prostsze, niż opanowanie zasad Fify czy Pro Evolution Soccer. Można w niej strzelać, skakać lub wykonać strzał specjalny. Zabrakło trochę różnorodności wykonywanych ruchów.

Dostępne są 4 ciekawe tryby gry, w których możemy zarówno zagrać jeden mecz, jak i kilka. Możesz też wybrać wyzwanie i pokonać kilku konkurentów z rzędu, co przyniesie Ci wirtualną gotówkę i zwiększy ilość dostępnych power-upów. Gra jest darmowa i nie brakuje w niej ciekawie pokazanych gwiazd piłki nożnej. Minusem są reklamy i mikropłatności, które przeszkadzają w pełni cieszyć się tą grą, ale jeśli szukasz rozrywki na kilka minut, to rozwiązanie jest w sam raz. Polecamy niedzielnym fanom piłki nożnej, którzy kojarzą nazwiska gwiazd.

1 komentarz do “Head Soccer La Liga – wymaga główkowania”

Dodaj komentarz