Helicopter Sim – dla twardzieli

Jeszcze kilka lat temu, symulatory samolotów, samochodów czy helikopterów, były znacznie popularniejsze. Pozycje tego typu są zwykle trudne, a nauka gry zajmuje dużo czasu, dlatego zamiast nich, wolimy prostsze pozycje.

Przykładem zbyt skomplikowanego symulatora helikoptera jest Helicopter Sim. Na początku gry można ją zsynchronizować z Google Play. Pojawiają się też reklamy. Po ich pominięciu od razu siadamy za sterami wirtualnej maszyny i od razu zaczynają się problemy. Gra nie wprowadza nas za pomocą tutorialu i dopiero po jakimś czasie możemy opanować sterowanie.

Gdy nauczymy się sterowania, możemy podziwiać świetną grafikę w grze i cieszyć się z wykonywania kolejnych misji. Niestety, ale jeśli chcesz je przechodzić, poświęcisz dużo czasu na doskonalenie pilotażu – w przeciwnym razie będziesz się rozbijał raz za razem. Jeśli uwielbiasz gry w stylu Microsoft Flight Simulator i nie boisz się poświęcić jednej grze wielu godzin, by czerpać satysfakcję dopiero po jakimś czasie, Helicopter Sim będzie dla Ciebie idealną grą.

Dodaj komentarz