HeliHell – gra pełna akcji

W grze HeliHell wcielasz się w pilota helikoptera. Sytuacja jest krytyczna, dlatego musisz szybko zasiąść za sterami i zlikwidować wszystkich wrogów, którzy pojawią się na twoim radarze.

W tej grze przeciwnikiem jest Dr. Evil i hordy jego żołnierzy, które atakują twoje wyspiarskie miasto. Musisz walczyć z samolotami, statkami wojennymi, czołgami, motorówkami i żołnierzami. Raz na jakiś czas na planszy pojawia się ogromny boss, którego musisz pokonać jak najszybciej.
Ta gra oferuje 4 świetnie zaprojektowane helikoptery, które są bardzo realistyczne. Zniszczenie będziesz siał za pomocą 16 broni, takich jak minigun, rakiety, działa i bomby. Każdą broń możesz unowocześnić, dzięki czemu będzie jeszcze mocniejsza. Do zwalczenia jest aż 30 rodzajów wrogich sił, dlatego w czasie gry na pewno nie będziesz się nudził.
Największym plusem tej gry jest rewelacyjna grafika, która podkreśla klimat całkowitego zniszczenia. Możesz też latać helikopterem w rundach, w których masz do wykonania konkretne zadania.

Dodaj komentarz