Heroes of Might & Magic – jednak nie w HD

Aplikacje mobilne sprawiają, że gracze odwracają się od tych firm, które kiedyś były najsłynniejsze w branży. Słynne afery dotyczą między innymi Electronic Arts, które nie popisało się przy ostatnim Dungeon Keeperze na komórki (mnóstwo mikropłatności), a dziś pojawiły się niepomyślne wieści dla Ubisoftu.

Według fanów serii Heroes of Might & Magic III HD, która kosztuje około 60 złotych, grafiki promocyjne są po prostu oszukane. Firma mocno podkoloryzowała wygląd postaci w nowej odsłonie gry, a także rozpikelizowała stare postaci. Dzięki temu stara gra wygląda tragicznie, a w rzeczywistości wcale tak nie jest. W sieci bez problemu znajdziesz grafiki przedstawiające zremasterowane i stare postaci z gry.

Taka manipulacja miała wpłynąć na to, że ludzie kupią nową wersję gry, a tymczasem w internecie podniosła się wrzawa. Stara wersja gry jest cztery razy tańsza i na pewno nie będzie różniła się gameplayem. Niestety, ale ludzie, którzy mają tablety, nie mają wyboru i muszą kupić droższą wersję gry.

Dodaj komentarz