High Noon 2 – gra w klimacie dzikiego zachodu

High Noon 2 to strzelanina oglądana oczami trzeciej osoby, która skupia się na walkach jeden na jednego. Pojedynki rodem z dzikiego zachodu to doskonały pomysł na grę. Rozgrywka jest bardzo prosta – wybierasz swoją postać, dobierasz broń i walczysz z innymi osobami, by zabijać z maksymalną skutecznością. Na uwagę zasługuje też świetny wygląd gry oraz nawiązanie do klimatu niebezpiecznych czasów.
Pojedynek odbywa się w prosty sposób. Możesz używać w nim zarówno pistoletu, jak i innych gadgetów w postaci dynamitu i lassa. Rozgrywka odbywa się na dwa sposoby – możesz zaprosić do niej kolegów, lub walczyć z losowym przeciwnikiem.
Za każdy pojedynek dostajesz pieniądze, które można następnie wykorzystać do zakupu stroju, lepszej broni i power-upów. Im więcej pojedynków wygrasz, tym więcej osób będzie chciało z tobą walczyć. Dzieje się tak dlatego, że im lepszego pokonamy przeciwnika, tym więcej pieniędzy dostaniemy. Grafika jest przyzwoita, a pojedynek zaczyna się na dźwięk dzwonka. Po tym wyciągamy broń i strzelamy.

Dodaj komentarz