Honor 3c – mocny model od Huawei

Firma Huawei coraz śmielej sobie poczyna na rynku smartfonów. Kolejnym modelem, nad którym warto się zastanowić przy wybieraniu nowego smartfona, jest Honor 3C, który właśnie trafił do sprzedaży. Jego zaletą jest niska cena, która wynosi około 600 złotych.

Honor 3C ma ekran o przekątnej 5 cali, wykonany w technologii LPTS. Jego rozdzielczość wynosi 720 pikseli, co jest dobrym wynikiem, szczególnie w przypadku modelu w tak niskiej cenie. Wyposażono go w czterordzeniowy procesor MediaTek 1,2 GHz. Smartfon jest dostępny w wersji z 1 GB lub 2 GB RAM. Aparat to 8 MP moduł produkowany przez firmę Sony (która zaopatruje niemal wszystkie firmy produkujące smartfony). Bateria ma rozsądną pojemność 2300 mAh i powinna wystarczyć na cały dzień intensywnego korzystania ze smartfona.

Obecnie można go zamówić w przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii. Z jednej strony, specyfikacja nie jest najgorsza, ale jeśli dobrze poszukasz, będziesz mógł znaleźć kilka smartfonów w znacznie niższej cenie, które będą podobnie wyposażone.

Dodaj komentarz