HTC Buterrfly 3 – ciekawy model

HTC Buterrfly 3 to smartfon, który może zrewolucjonizować sposób, w jaki robimy selfie. Wyróżnia się przede wszystkim przednim aparatem, który ma rozdzielczość 13 MP – do tej pory, mogliśmy robić zdjęcia o rozdzielczości najwyżej 8 MP.

Smartfon ma być wodoodporny, przez co nawiązuje do nowych modeli Sony (model M4 Aqua) i flagowych Samsungów. Smartfon oferuje nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K, natomiast kamera z tyłu ma rozdzielczość aż 20 MP. Naszym zdaniem, taka technologia po prostu nie jest potrzebna, bo zdjęcia i tak potem wędrują na portale społecznościowe w rozdzielczości 800 na 600.

Smartfon ma topowy wyświetlacz 5,1 cala 2560 na 1440 pikseli. Procesor to Qualcomm Snapdragon 810, karta graficzna to Adreno 430. Wyposażono go także w 3 GB RAM i system operacyjny Android 5,0 Lollipop.

HTC Butterfly 3 pojawi się w sprzedaży na przełomie maja i czerwca. Z jego specyfikacji wynika, że zaoferuje opcje, które do tej pory były dostępne jedynie w modelach flagowych. Ciekawe, jaka będzie jego cena.

Dodaj komentarz