HTC Desire 620 – ciekawa propozycja

Firma HTC planuje pokazanie nowego smartfona z serii Desire. Jak na pewno już wiesz, są to smartfony kierowane do użytkowników, którzy mają nieco mniejsze wymagania odnośnie do parametrów smartfona. Firma wprowadzi smartfon do Europy na początku 2015 roku.

Okazuje się, że jego specyfikacja jest całkiem niezła – smartfon ma ekran Super LCD 720p, procesor Snapdragon 410 1,2 GHz (cztery rdzenie) a także kartę graficzną Adreno 306. Ilość RAM to 1 GB, natomiast na dane mamy 8 GB. Jeśli nie chcesz ciągle kasować plików, to znacznie lepiej dokupić do niego dużą kartę pamięci. Można korzystać z dwóch aparatów. Pierwszy ma rozdzielczość 8 MP, natomiast aparat z przodu modelu ma 5 MP.

System operacyjny to Android 4,4,4 KitKat. Dużym plusem jest wymienna bateria 2100 mAh. Z przodu smartfona znajdują się głośniki stereo, można także korzystać z technologii LTE i NFC. Model dostępny jest w wersji szarej, białej i pomarańczowej. Jak widać, to niezły wybór dla osoby, która nie chce przepłacać i potrzebuje mocnego smartfona.

Dodaj komentarz