HTC M7 uchwycony na fotografii

Do sieci wyciekło tajemnicze zdjęcie, które rzekomo przedstawia HTC M7.

Serwis AndroidPolice zamieścił na swojej witrynie zdjęcie, które zostały przesłane przez anonimowego autora. Choć fotografia wygląda prawdziwie, to kilu istotnych szczegółów smartfonowi brakuje – choćby logo FCC i innych certyfikatów, jakie zawsze widnieją na tyle smartfona, w którym nie ma dostępu do baterii. Jeśli przyjrzycie się zdjęciu, zwrócicie pewnie także uwagę na przyciski nawigowania na dole ekranu – przycisk home jest po prawej stronie, a nie na środku. Anonimowa osoba przesłała także zdjęcia nowego interfejsu Sense.

Tył telefonu jest bliźniacze podobny do tego z Droid DNA/Butterfly. A specyfikacja ma prezentować się następująco: czterordzeniowy procesor (nie wiadomo czy od nVidii czy Qualcommu), wspomagany przez 2GB pamięci RAM, ekran 4,7 cali o rozdzielczości Full HD, 32GB pamięci wewnętrznej (bez slotu na kartę microSD), tylny 13-megapikselowy aparat i przedni 2-megapikselowy.

Nie wiemy jeszcze czy to fake, dlatego miejcie dystans do tych informacji. Dodam tylko, że widziałem już wiele przypadków, w których ktoś przysporzył sobie wiele trudu tylko po to, aby stworzyć fake.

Źródło: AndroidPolice, Pocket-lint

Dodaj komentarz