HTC M8 Mini – doniesienia

Urządzenie zapowiadane przez HTC jako nowy model mini prawdopodobnie nie pojawi się w tym roku. @evleaks opublikował informację o tym, że zamiast nowego modelu firma HTC zaproponuje po prostu stworzenie mniejszej wersji M8 mini. To jest możliwe, gdyż nazewnictwo w tej firmie od kilku miesięcy jest trudne do zrozumienia.
Zamiast głowić się nad nazewnictwem kolejnych modeli HTC, lepiej jest podać specyfikację malucha. Poprzednio mówiono o smartfonie wyposażonym w ekran 4, 5 cala 720p HD, kamerę 13 MP z tyłu oraz 5 MP z przodu, procesor czterordzeniowy quad-core Qualcomm Snapdragon 400, 1 GB RAM i 16 GB dysku wewnętrznego. Smartfon ma wspierać sieci Wi-Fi oraz Bluetooth 4.0, natomiast nie mamy informacji o tym, czy będzie można z niego korzystać z sieci 4G. System operacyjny to Android 4.4 Kitkat z nakładką HTC Sense 6.
Na uwagę zasługuje fakt, że mały smartfon od HTC ma całkiem niezłą specyfikację. Nie można tego powiedzieć o miniaturowym Samsungu Galaxy S5, który jest drogi i kiepsko wyposażony.

Dodaj komentarz