HTC One M9 – zmiana designu

HTC One M8 był uznany przez specjalistów za najlepszy smartfon 2014 roku. Nowy model ma pojawić się już w lutym, jednak według wielu portali internetowych, jego design ulegnie zmianie.

Najwięcej zmian zobaczymy z przodu – ekran ma zajmować większą część smartfona niż wcześniej, co zostanie osiągnięte dzięki zmniejszeniu ramek. W poprzednim modelu mogliśmy korzystać ze świetnych głośników BoomSound, jednak w nowym modelu prawdopodobnie zostaną one zastąpione głośnikami o innej budowie. Zmianie ulegnie także aparat, który był piętą achillesową poprzedniego modelu. Teraz obiektyw będzie miał kwadratowy kształt i nie będzie drugiego obiektywu.

Ekran smartfona ma w dalszym ciągu 5 cali, natomiast procesor to prawdopodobnie znów Snapdragon 810. Ekran prawdopodobnie nie będzie miał rozdzielczości QHD, co świadczy o tym, że HTC nie chce walczyć z Samsungiem i Sony na ten parametr.

Premiera nowego modelu nastąpi już 1 marca – być może HTC zaskoczy swoich fanów i pokaże coś zupełnie innego, niż się tego spodziewali.

Dodaj komentarz