HTC One S9- bardzo drogi, typowy mid-range

HTC ostatnio zamierza odbić się od dna. Po zaprezentowaniu HTC 10 i HTC 10 Lifestyle wzięło się za HTC One S9. Sprzęt będzie typowym mid-range’m, który nie zaoferuje niczego specjalnego. Cena smartfona wynosi aż 500 euro, a jego specyfikacja wygląda następująco.

5-calowy ekran klasy Super LCD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli pokryty szkłem Gorilla Glass. Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio X10, który wspierany będzie przez skromne 2 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna, którą będziemy mogli zapełnić swoimi danymi, wynosić będzie 16 GB, jednak możemy ją rozszerzyć, ponieważ producent zaimplementował czytnik kart microSD.

Zdjęcia wykonamy aparatem głównym o matrycy 13 Mpix z przesłoną f/2.0 z OIS oraz doświetleniem LED. Aparat z przodu wyposażony będzie w 5 Mpix i technologię Ultra Pixel oraz przesłonę f/2.0. W HTC One S9 znajdziemy również moduł Bluetooth 4.1, moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi, moduł NFC oraz LTE Za zasilanie odpowiedzialny będzie akumulator o pojemności 2840 mAh, natomiast preinstalowany system to Android 6.0 Marshmallow z HTC Sense.

Dodaj komentarz