HTC przeprasza za nieszczęsnego Thunderbolda

Pracownicy HTC przepraszają za model Thunderbold

Telefon HTC Thunderbold miał zrewolucjonizować sposób, w jaki używamy telefonu. To pierwszy smartfon wyposażony w moduł 4G LTE był ostro promowany w serwisie Verizon. Nie można zaprzeczyć – telefon wydaje się niezły. Ma zainstalowaną najnowszą wersję Androida, nowe, ciekawe funkcje Android Sense, świetne wyposażenie.

Gdy tylko telefon pojawił się na rynku, przyszła chwila zastanowienia. Bateria trzyma dramatycznie krótko, oprogramowanie jest pełne błędów, posprzedażowy serwis nie działa tak jak powinien. Z tego powodu Thunderbold szybko stał się obiektem żartów.

Firmy odpowiedzialne za produkcję smartfona oraz za jego dystrybuowanie nie schowały głowy w piasek. Mimo zaskoczenia złym działaniem telefonów u większości użytkowników firmy wyraziły swoje ubolewanie. Telefon był bardzo nowatorski – a pierwsze rozwiązania w nowej dziedzinie rzadko kiedy są bezbłędne. Firmy przyznały, że zaufanie do nich mogło zostać nadszarpnięte.

Wyrazy ubolewania zostały umieszczone na Reddit.

Stanowisko, które poszło w świat, nie było decyzją zarządu, a jedynie jednego z pracowników – Ericka Nielsena. Marzy on o tym, że HTC dostanie od użytkowników kredyt zaufania i wprowadzi jeszcze lepszy smartfon z modułem 4G.

Dodaj komentarz