HTC Re – najdziwniejsza kamera na rynku

Kamera HTC Re to jedno z najdziwniejszych urządzeń we współczesnej elektronice. Kamera wygląda jak kawałek rurki z plastiku z metalowym pierścieniem wokół obiektywu.

Na dole tego niezwykłego urządzenia możesz umieścić kartę microSD (bez obawy o zamoczenie), jest w nim też gniazdo micro USB i uchwyt na statyw. Przykręca się do niego także zaślepkę i opaskę na rękę.

Kamera ma jedynie 2 przyciski, co upodabnia ją nieco do takich urządzeń, jak Go-Pro. Dostęp do zaawansowanych ustawień otrzymujemy jedynie sparowaniu kamery ze smartfonem.

Oferuje ona możliwość robienia zdjęć i nagrywania filmów Full HD z szybkością 30 klatek na sekundę. Jeśli chcesz nagrywać z prędkością 120 klatek na sekundę, ustawić tryb 720p. Kamera jest bardzo prosta w obsłudze, a by zacząć nagrywanie, nie potrzebujesz telefonu.

Kamera nie jest stricte sportowa i będzie służyć raczej osobom, które nagrywają „zwykłe” filmy. Minusem tego urządzenia jest słaby mikrofon – na nagraniach często trudno jest zrozumieć, co mówią ludzie.

Dodaj komentarz