HTC T6 – ujawniona rozdzielczość, na podstawie rysunków wiemy, jak będzie wyglądać

HTC T6 – bardzo duży, ale nie największy

HTC T6 pojawia się w naszych doniesieniach od kilku tygodni. Wiemy sporo o pokaźnej wielkości – ekran ma mieć ponad 5 cali wielkości, dlatego domyślamy się ataku na pozycje Samsunga Note. HTC T6 jest zwany także jako HTC One Max, z uwagi na phabletowe rozmiary. Dziś dostaliśmy blueprinty tego modelu – na których to podstawie, można oszacować dokładne rozmiary. Zdjęcie jako pierwsza opublikowała strona Mobileleaks. Na pierwszy rzut oka wygląda on zupełnie jak… HTC One. Widać, że rozmiar będzie nieco mniejszy, niż Samsunga Note 2, a grubość taka sama. Wyświetlacz to prawdziwe monstrum – 5,9 cala osadzone w dość dużej ramce.

Na stronie Mobileleaks poznaliśmy także nieco informacji o specyfikacji tego sprzętu. Ma mieć ekran o rozdzielczości 1080p, procesor 2.3 GHz (cztery rdzenie). System operacyjny to Android w wersji powyżej 4.3. Użyto w nim kamery UltraPixel oraz systemu BoomSound.

Wygląda na to, że Samsung zapoczątkował falę phabletów. Teraz następuje wejście na rynek konkurencji – czyli także LG Optimus G Pro oraz ogromnego Sony Xperia ZU o ekranie 6.4 cala.

Dodaj komentarz