HTC T6 zadebiutuje na Q3 jako HTC One Max.

Przez ostatnie miesiące pojawiło się wiele plotek na temat nowych phabletów firmy HTC – którym nadano roboczą nazwę T6. Na podstawie wycieków, można domyślać się, że będzie to prawdziwy sprzęt najwyższej jakości.

Ekran 5.9 cala o rozdzielczości 1080 pikseli, procesor Snapdragon 800 oraz słynna kamera UltraPixel – wszystko to składa się na świetny tablet. Znamy już jego nazwę – nosi skromne miano HTC One Max. Specyfikacja ujawniona przez firmę HTC jest w zasadzie identyczna z tym, co udało się ustalić bez jej pomocy. Nowy phablet będzie działał pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 4.3 (!), który jeszcze nie został ujawniony. Być może będzie współpracował z Google Web Store. Tego jeszcze nie wiemy.

Raport donosi, że sprzedażą nowego smartfona są zainteresowani wszyscy poważni dostawcy elektroniki. W sklepach może pojawić się dopiero w drugiej połowie roku. Miejmy nadzieję, że tak świetny sprzęt pobudzi także konkurencję, do podjęcia wyzwania i stworzenia czegoś, co będzie jeszcze ciekawsze.

Dodaj komentarz