HTC zapowiada szybką aktualizację do Android L

Firma HTC zapowiada, że w jej urządzeniach już wkrótce pojawią się aktualizacje do najnowszego systemu operacyjnego Android L. Pokazał się on dopiero kilka dni temu, podczas konferencji Google IO, a mimo tego firma HTC zapowiada, że pojawi się on w smartfonie HTC One i HTC One M8 w ciągu 90 dni od pojawienia się wersji ostatecznej.
Rzecznicy HTC zapowiadają, że są podekscytowani pojawieniem się nowych opcji w systemie Android i nie mogą się doczekać, kiedy zaprezentują je swoim klientom. Mają też nadzieję, że pokażą nowy system operacyjny gdy tylko będzie to możliwe.
Internauci uważają, że tak duży pośpiech nie jest wskazany, gdyż szybkie stworzenie wersji dla smartfonów może powodować pojawienie się błędów. W komentarzach pojawiają się także zapowiedzi, że zmiany w Androidzie 5 mogą być pomocne dla użytkowników – szczególnie chwalony jest system powiadomień na ekranie blokowania ekranu. Pierwszymi urządzeniami z tym systemem operacyjnym są Nexus 5 oraz Nexus 7. Czas pokaże, czy zapowiedzi HTC się sprawdzą.

Dodaj komentarz