Huawei Ascend G6 – mocna średnia półka

Huawei Ascend G6 to jeden z ciekawszych modeli tego producenta. Największe zalety tego modelu to między innymi jego wymiary – jest cienki i ma ciekawy design. Ekran oferuje dobre kąty widzenia, dlatego nie ma problemu z korzystaniem z niego w różnych sytuacjach. Kamera z przodu urządzenia ma 5 MP, co pozwala na robienie niezłych zdjęć selfie.

Można go polecić osobom, które nie są przyzwyczajone do modeli z dużym wyświetlaczem – jego ekran ma rozdzielczość 4,5 cala. Niestety, ale błyszczące wykończenie z przodu to nie aluminium, a jedynie plastik. Mimo tego, że obudowę z tyłu smartfona można zdjąć, nie ma możliwości wymiany baterii. To miejsce na kartę sim.
Dużym minusem Huaweia Ascend G6 jest wyświetlacz, gdyż ma rozdzielczość jedynie 960 na 540 pikseli. Nie zmienia to faktu, że odwzorowanie kolorów i jasność jest bardzo wysoka. Sercem smartfona jest procesor Snapdragon 400 wraz z Adreno 305 i 1 GB RAM. Istnieje wiele smartfonów o podobnej specyfikacji, dlatego ten model plasuje się na średniej półce.

Dodaj komentarz