Huawei Ascend Mate 7 – mocna propozycja

Smartfon Huawei Ascend Mate 7 to model, który wyróżnia się przede wszystkim znakomitym wyglądem. Urządzenie jest bardzo cienkie – metalowa obudowa ma jedynie 7,9 mm grubości. Można korzystać z wyświetlacza o przekątnej 6 cali i rozdzielczości 1080 pikseli.

Procesor użyty w tym modelu to HiSilicon Kirin 925, można wybrać spośród dwóch wariantów tego sprzętu – pierwszy z nich ma 2 GB RAM i 16 GB pamięci, natomiast drugi – 3 GB RAM i dwa razy więcej miejsca na dane.

Na uwagę zasługuje także kamera zapożyczona od Sony, o rozdzielczości 13 MP oraz bogactwo sieci, z którymi łączy się ten model. Jego bateria ma 4100 mAh, co jest jednym z najlepszych wyników w klasie phabletów. Dane ochronimy dzięki czytnikowi odcisków palców. Jego cena także szokuje – w najmocniejszej wersji phablet kosztuje 500 dolarów. Design opiera się na bardzo cienkiej ramce wokół wyświetlacza. Metalowy tył urządzenia przypomina do złudzenia HTC One Max, co jest oczywiście plusem. Czy ten sprzęt podbije rynek smartfonów? To okaże się po premierze.

Dodaj komentarz