Huawei Ascend P7 – mocny średniak

Huawei Ascend P7 jest znacznie tańszy w Chinach niż w innych krajach. Chińska firma zapowiadała, że będzie on kosztować około 449 Euro, ale potwierdza się to jedynie wtedy, gdy bierzemy pod uwagę wszystkie kraje oprócz Chin. Tam kosztuje on około 336 dolarów (odpowiednik 336 euro), czyli 25 % taniej.

Wypada też powiedzieć trochę o specyfikacji tego smartfona. Nie jest to ani najmocniejszy, ani najcieńszy smartfon na rynku, ale prezentuje się świetnie pod względem designu.

Huawei Ascend P7 ma ekran 5 cali 1080p Full HD, kamerę 13 MP z tyłu obudowy (podświetlana diodą LED), kamerę z przodu o rozdzielczości 8 MP oraz procesor 1,8 GHz quad-core HiSilicon Kirin 910T. Wspiera go 2 GB RAM, na nasze dane mamy 16 GB miejsca. Wspierane sieci i technologie to na przykład 4G LTE, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS, NFC, natomiast bateria ma pojemność 2500 mAh. System operacyjny to najnowszy Android z nakładką Huawei Emotion UI. Jest dostępny w trzech kolorach – białym, czarnym oraz różowym. Można go kupić w Europie oraz w Azji.

Dodaj komentarz