Huawei Honor 3C – ogromny sukces przedsprzedaży

Trzy dni temu firma Huawei zapowiedziała nową broń na największego rywala, Xiaomi. Ma nią być smartfon Honor 3X oraz 3C. Smartfony okazały się tak popularne, że w ciągu trzech dni zdobyły aż 1.5 miliona rezerwacji. Okazuje się, że to największy sukces tego typu w historii smartfonów. 

Pamiętajmy o tym, że rezerwacja to nie to samo co przedsprzedaż, jednak większość osób, które jej dokonują, później kupuje smartfon. Huawei honor 3C posiada ciekawą specyfikację. Wyświetlacz ma 5 cali i 720 pikseli. Wykonano go w technologi LTPS. Procesor to 1.3 GHz quad-core MediaTek Mt6582 z kamerą 8MP. Z przodu mieści się kamera 5 MP, 1 lub 2 GB pamięci RAM – w zależności od modelu oraz niewielki dysk twardy – 4GB. Można do niego włożyć kartę pamięci microSD. Smartfon wspiera technologię Dual sim oraz Wi-Fi. Niestety, ale nie oferuje korzystania z 4G LTE. Bateria ma pojemność 2300 mAh, a system operacyjny to Android 4.2.2 Jelly Bean z nakładką Huawei Emotion UI 2.0.
Największą zaletą jest cena – za to bogate wyposażenie mamy zapłacić niecałe 100 euro, co potwierdza ogromne zainteresowanie tym modelem w internecie.

Dodaj komentarz