Huawei Honor 6 – najmocniejszy smartfon tej firmy

Huawei to firma, która postawiła sobie za cel stworzenie najlepszego smartfona na świecie. Tym modelem ma szansę stać się Huawei Honor 6, high -endowy smartfon o mocnych parametrach.

Smartfon kosztuje jedyne 390 dolarów, co jest niską stawką jak na model z najwyższej półki. Użyto w nim procesora HiSilicon Kirin 920 Octa-core. Wspiera go aż 3 GB Ram. Bateria ma pojemność 3000 mAh, czyli tyle samo co w najlepszych smartfonach innych firm. Na dane mamy 16 GB, system operacyjny to Android 4.4 KitKat. Nie wolno zapominać o opcji Dual-Sim, LTE, slocie na karty microSD i świetny wyświetlacz o przekątnej 5 cali o rozdzielczości 1080 pikseli. Jego użycie pozwala na uzyskanie dłuższych czasów działania na baterii. Ostatnio taki sam wyświetlacz pojawił się w paru innych topowych smartfonach, co może oznaczać, że nastąpił koniec w dziedzinie zwiększania rozdzielczości w smartfonach.

Specyfikacja Huawei Honor 6 LTE prezentuje się świetnie, dlatego można spodziewać się dobrej sprzedaży na całym świecie.

Dodaj komentarz