Huawei Honor X4 – mocny smartfon w rewelacyjnej cenie

Huawei to firma, która rzadko kiedy wypowiada się na temat smartfonów, które tworzy przed premierą. Na szczęście działaniami promocyjnymi zajmują się sami internauci i ostatnio pokazali informacje o nowym modelu Huawei Honor X4. Nie jest on jeszcze dostępny w regularnej sprzedaży, ale przeszedł proces certyfikacji. Model zaskakuje niską ceną, która wynosi zaledwie 430 złotych.

Smartfon ma ekran o przekątnej 5,5 cala. Nad płynnym wyświetlaniem obrazu czuwa procesor Snapdragon, który jest wspierany 2 GB RAM. Wyświetlacz ma rozdzielczość HD. Aparat w tym smartfonie ma 13 MP. Huawei Honor X4 to model, przed którym postawiono bardzo trudne zadanie – ma skusić klientów, którzy do tej pory za najlepsze smartfony uważali firmę Xiaomi.
W tak niskiej cenie otrzymujemy smartfon z systemem Android 4.4.4 KitKat, aparatem 5 MP z przodu ekranu i rozdzielczością 1280 na 720 pikseli. Wszystko to zachęca do zakupów, gdyż trudno znaleźć równie dobrze wyposażony model w cenie, która bardziej pasuje do zupełnie innego segmentu.

Dodaj komentarz