Huawei Media Pad M1 – ciekawy tablet

Gdy spojrzysz na nowy tablet Huawei Media Pad M1 8,0, nie będziesz mógł pozbyć się wrażenia, że wygląda on identycznie, jak tablety Apple. Niezależnie od tego, czy to jedynie inspiracja, czy też wkrótce doczekamy się kolejnego procesu wytoczonego przez firmę z Cupertino, model wyróżnia się kilkoma innymi rzeczami.

Huawei Media Pad M1 8,0 LTE ma wyświetlacz o przekątnej 8 cali (1280 na 800 pikseli), procesor quad-core HiSilicon Kirin 910, taktowany zegarem 1,6 Ghz i kartę graficzną Mali 450 MP GPU. Nieco smuci fakt, że wyposażono go jedynie w 1 GB RAM i 8 GB miejsca na dane. To ostatnie na szczęście można powiększyć za pomocą karty pamięci.

Inne opcje tego modelu to głośniki stereo, technologia dźwięku DTS, kamera 5 MP z tyłu obudowy i 1 MP z przodu. Bateria ma 4800 mAh, co także nie jest dobrym wynikiem. Model ma pojawić się na początku przyszłego roku i prawdopodobnie będzie przeznaczony dla osób, które szukają tabletu do przeglądania internetu i zależy im na ładnym wyglądzie, a nie na parametrach

Dodaj komentarz