Huawei Watch- szykowny smartwatch z imponującą specyfikacją

Huawei w niedługim czasie wypuści swojego eleganckiego smartwatcha. Nie pojawi się on na rynku polskim, jednak zawita u naszych sąsiadów, dzięki temu nie powinno być żadnych problemów z jego dostępnością. Specyfikacja Huawei Watch prezentuje się następująco.

1,4-calowy wyświetlacz klasy AMOLED rozdzielczości 400 x 400 pikseli, procesor Snapdragon 400 wsparty 512 MB pamięci operacyjnej, natomiast pamięć wewnętrzna wynosić będzie 4 GB. W smartwatch’u ujrzymy akumulator o pojemności 300 mAh. Tarcza wykonana ze stali nierdzewnej oraz trzy świetnie wyglądające wersje kolorystyczne- złota, srebrna oraz czarna z pewnością przypadną do gustu. W zegarku producent zaimplementował szereg rozwiązań monitorujących funkcje życiowe, m.in. monitor snu oraz aktywności fizycznej, nie zabraknie w nim również funkcji odbierania i wykonywania połączeń, pisania SMSów oraz modułu sterowania głosem.

Cena zegarka wahać się będzie w zależności od wersji- za wariant z czarną lub srebrną tarczą i metalową opaską zapłacimy ok 387 dolarów, a za złotą tarczę ze skórzaną opaską 452 dolary.

Dodaj komentarz