Hyent – pomysł na biznes z Polski

Polskie aplikacje mobilne już kilka razy zdobyły sukces na całym świecie. Jedną z nich jest HYENT, która obecnie pojawiła się na Kickstarterze, portalu gdzie promują się nowe, innowacyjne firmy.

Hyent to program, który pozwala na angażowanie się takie rzeczy, jak na przykład jazda na rowerze, czy też wspinanie się – oczywiście nie w aplikacji, a w rzeczywistości. Program zachęca do uprawiania jakiegoś hobby, a partnerzy aplikacji zarabiają na tym, że zyskują nowych klientów.

Program w ciągu pierwszych kilku minut działania na portalu Kickstarter zdobył około 1000 dolarów, a na ruszenie z działalnością potrzebne jest jeszcze 30 tysięcy dolarów.

Aplikacja nalicza punkty za różne osiągnięcia, dzięki czemu użytkownicy mogą poprawiać swoje pozycje w rankingach. Pomysł jest bardzo ciekawy, a aplikację promuje wideo z jednego z konkursów, które zostało nagrane w Lublinie.

Program HYENT ma dużą szansę na sukces, gdyż łączy w sobie zaangażowanie w sport, a także pomaga firmom w zdobywaniu nowych klientów.

Dodaj komentarz