IA Writer będzie dostępny na Androida

IA Writer to aplikacja uwielbiana przez osoby, które używają smartfonów z systemem operacyjnym iOS. Jego zaletą jest to, że dzięki niemu na ekranie widzimy wyłącznie wyświetlany tekst i nie mamy innych opcji, które mogłyby nas rozpraszać.

Nie ma możliwości zmiany czcionki ani innych ustawień. Aplikacja ma bardzo ascetyczny wygląd i wykonano ją zgodnie z Material Design.

W tej chwili testowana jest wersja tej aplikacji na system operacyjny Android. Jeśli jesteś zainteresowany testowaniem tego programu, musisz zapłacić za betę około 4,62 zł.

Możliwe jest też to, że aplikacja pojawi się na systemie operacyjnym Windows, co dla wielu fanów Apple, będzie prawdziwą profanacją.

Czy opłaca się wydać dolara na niedopracowaną aplikację, która nie oferuje prawie żadnych opcji, poza pisaniem? Naszym zdaniem, nie. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest korzystanie z Google Docs, Evernote czy też innych aplikacji do pisania lub notowania. Jeśli nie chcesz się rozpraszać podczas pisania, ćwicz pracę nad charakterem.

Dodaj komentarz