Inotia 4 – świetna gra RPG

Znakomita gra z gatunku RPG, ktrej cechą szczególną jest wielkość uniwersum. Bez wątpienia to jeden z największych i najlepiej zbudowanych światów gry jakie można znaleźć w produkcjach mobilnych. Dodatkowo, co ważne, świat ten żyje, dlatego naprawdę nie można narzekać na nudę podczas grania. Sama historia jest dość typowa, samotny bohater rusza w nieznane by w efekcie uratować od zagłady cały świat oraz oddać cześć wspierającym go bogom.

Personalizacja bohatera jest dość prosta, choć wybierać można z sześciu klas postaci, a drzewko umiejętności liczy aż 90 pozycji! Sądzę, że każdy znajdzie optymalną ścieżkę rozwoju swojej postaci. Oprócz liniowej kampanii oddać można się eksploracji świata oraz wykonywaniu zrandomizowanych zadań zlecanych przez postaci niezależne, za które otrzymuje się złoto oraz doświadczenie.
Jeśli po ukończeniu gry odczuwalny jest niedosyt, aktywować można specjalny tryb gry który pozwoli cofnąć się w przeszłość, do już rozegranych fragmentów praz pokonać je raz jeszcze, wybierając alternatywny sposób walki.

Sterowanie jest intuicyjne (jak na ekran dotykowy), wygodnie korzysta się z oręża jak i zaklęć. Wszystko wygląda bardzo ładnie, grafika utrzymana jest w konwencji fantasy.

Dodaj komentarz