Instagram rozwija możliwość edytowania zdjęć

W programie Instagram pojawiło się mnóstwo nowych narzędzi pomagających nam w edytowaniu zdjęć. Wersja 6.0 pojawiła się na Google Play Store zupełnie niedawno, dzięki czemu jej użytkownicy mogą zmieniać swoje zdjęcia na znacznie większą ilość sposobów. Można teraz dopasować jasność fotografii, kontrast, nasycenie i balans bieli.
Dodatkowo do każdego ze zdjęć można dodawać filtry, dzięki czemu będziemy kontrolowali, jak mocny jest efekt każdego z działań. Nowa opcja jest reprezentowana jako ikona klucza na ekranie aplikacji.
To oczywiste, że Instagram stara się rozwijać swój program i przyciągać do niego coraz więcej użytkowników. Witryna i program cieszą się ogromną popularnością – ściągnęło go już ponad 200 milionów użytkowników. Można do niego wgrywać zarówno filmy, jak i zdjęcia, dzielić się nimi z innymi użytkownikami i wysyłać je w wiadomościach. Każdego z naszych znajomych można śledzić po kliknięciu w zaledwie jeden przycisk. Za każdym razem, gdy wejdziesz w aplikację, pokażą ci się nowe zdjęcia Twoich znajomych.

Dodaj komentarz