Jak się sprawdza nowa Fifa Ultimate Team?

Fifa Ultimate Team to gorąca pozycja, która miała premierę kilka dni temu. Jej najważniejszą zaletą jest niezwykle bogata baza informacji piłkarskich – w grze jest dostępne ponad 30 lig i 10 000 zawodników z ponad 500 drużyn. Piłkarze są podobni do prawdziwych zawodników. Znacznej poprawie uległo sterowanie w tej grze – dzięki innemu układowi z wirtualnym drążkiem możemy lepiej kontrolować lot piłki. Wcześniej kontrola była utrudniona, gdyż mieliśmy do kontrolowania aż 4 przyciski. Oczywiście, jeśli przyzwyczaiłeś się do takiego sterowania w aplikacji, to możesz do niego powrócić.

Idea gry jest prosta – piłkarzy, których wystawiamy na mecz reprezentują karty. Im więcej mamy pieniędzy, tym na lepszy skład nasz stać. Coiny zdobywamy za wygrane mecze lub za prawdziwe pieniądze.

Fifa 2015 Ultimate Team miewa problemy z połączeniem z serwerem, ale może to wynikać z nadmiaru graczy na serwerze. Dużym plusem jest też ciekawa muzyka – możemy w niej słuchać najnowszych hitów z radia i telewizyjnych stacji muzycznych.

Dodaj komentarz