Jak się sprawuje HTC One Mini?

Czy HTC udało się stworzyć smartfona bijącego inne na głowę mimo niewielkich rozmiarów?
W tym roku powstało wiele świetnych smartfonów, jednak prym w dziedzinie najmniejszego sprzętu należy się HTC One Mini – łączy w sobie świetny wyświetlacz, bardzo wysoką jakość wykonania oraz dopracowane oprogramowanie. Niestety – ma trochę wad – takich jak jakość zdjęć, które robi kamera zapowiadana jako rewolucja – czyli Ultrapixel. Mimo tego, trudno znaleźć dla niego konkurencję – która będzie zapewniała szybkie i bezproblemowe działanie, przyjemność z użytkowania oraz wysoką estetykę.
Podsumowując – firma HTC zrobiła świetne posunięcie, decydując się na zrobienie niemal takiego samego smartfona jak duży model HTC One, z niemal nie zmienioną specyfikacją. Smartfon świetnie się sprawdza dla osób, które nie lubią bardzo dużych aparatów, a chcą mieć ze sobą ulubione aplikacje. Specyfikacja jest wystarczająca dla większości zastosowań. Cena tego modelu jest stosunkowo wysoka, jednak płacimy za jakość wykonania i niezawodność, nie za markę czy logo. Małym rozczarowaniem jest kamera – jednak mamy nadzieję, że wkrótce jej działanie zostanie poprawione dzięki lepszemu oprogramowaniu.
Jeśli szukasz większego smartfona - nie musisz odzwyczajać się od obsługi typowej dla HTC - wystarczy kupić model One lub Max.

Dodaj komentarz