Jiayu S3 – mocny smartfon z Chin

Smartfony z Chin są coraz bardziej popularne, ze względu na wysoką jakość wykonania, niską cenę i mocne parametry. Jiayu S3 to mocny telefon, który spokojnie mógłby kosztować kilka razy więcej.

Wyświetlacz Jiayu S3 ma 5,5 cala i jest wykonany w technologi IPS. Jego rozdzielczość to Full HD, a jego zabezpieczenie przed zadrapaniami gwarantuje Gorilla Glass. Procesor to Media Tek, posiadający 8 rdzeni i wykonany w architekturze 64 bitowej. Smartfon posiada także kartę graficzną. Ilość RAM to 2 lub 3 GB. Na dane użytkownika jest 12,6 GB, którą można rozszerzyć kartami microSD.

Smartfon ma dwa aparaty – z przodu jest kamerka 5 MP, z tyłu – 13 MP. System operacyjny to Android 4.4.4. Obudowa smartfona ma ramki o grubości 3,5 mm, ale model i tak wygląda nowocześnie, w porównaniu do innych smartfonów. Smartfon ma wielkość identyczną, jak Galaxy Note 4, który ma większy ekran, ale nie przeszkadza to w codziennym używaniu. Obudowa jest wykonana z tworzywa sztucznego. Bateria trzyma dość długo – ma pojemność 3000 mAh.

Dodaj komentarz