Jolla Tablet – recepta na Samsunga

Firma Jolla pokazuje nową wersję swojego tabletu. Fiński producent poszukuje pieniędzy na rozwój produktu na stronie Indiegogo.

Niedawna premiera poprzedniego modelu bardzo zaskoczyła innych producentów, ponieważ Jolla Tablet wygląda znakomicie, a jego parametry są wystarczające dla większości użytkowników. Małym problemem podczas użytkowania tej wersji tabletu była mała ilość miejsca na pliku użytkownika, spowodowana tym, że zbyt dużo miejsca zajmował system operacyjny.

Ekran w poprzednim modelu miał 7,85 cala i rozdzielczość 2048 na 1536 pikseli. Zastosowano w nim 2 GB RAM i 32 GB ROM. Aparaty w tym tablecie mają rozdzielczość 5 MP i 2 MP, natomiast bateria 4300 mAh.

W nowej wersji będzie można korzystać z 64 GB pamięci na dane i minimalnie pojemniejszego akumulatora. Cena tabletu przy tak dobrych parametrach w dalszym ciągu nie jest wygórowana – wynosi 930 złotych. Producent udostępnił opcję wymiany poprzedniego tabletu na nowy za bardzo małą dopłatą 25 dolarów. W takiej sytuacji można jedynie wyrazić podziw.

Dodaj komentarz