Jolly Jam – dopracowana gra od Rovio

Firma, która stworzyła serię Angry Birds, czyli Rovio, chce podbić rynek nową pozycją Jolly Jam. Aplikacja przypomina nieco gry układankowe, w których zadaniem gracza jest połączenie 3 klocków.

W przypadku tej gry rozgrywka toczy się inaczej, a dodatkowym utrudnieniem jest to, że na odblokowanie planszy mamy określoną ilość ruchów.

Gra przypomina graficznie aplikacje Candy Crush Saga, ponieważ grafika jest bardzo ładna i nie brakuje w niej kolorów. Gracze są zachęcani do tego, by tworzyć combosy i zbierać power-upy, dające dodatkowe możliwości. W następnych etapach przechodzenie jest niemożliwe bez ich wykorzystania. Bardzo ciekawe są etapy z bosami, na które trzeba poświecić znacznie więcej uwagi.

Podobnie, jak w innych grach tej firmy, trzeba czekać na odnowienie życia i kupować kryształy. Gry tego typu przynoszą twórcom duże zyski, bo gracze są niecierpliwi. Jolly Jam to bardzo dopracowana aplikacja, ale naszym zdaniem, traktuje ona gracza nieuczciwie, narażając go na konieczność ciągłego wykupowania punktów.

Dodaj komentarz