Joy Flight – zręcznościówka godna uwagi

Joy Flight to nowa darmowa gra dla osób, które uwielbiają koty. W tej grze głównym bohaterem jest właśnie latający kot, który musi walczyć z kosmitami i zbierać owoce.

W czasie gry postać porusza się samoczynnie i leci cały czas w górę. W następnych etapach możemy się wcielić w kogoś innego, na przykład łosia lub pingwina.

Rozrywka jest typowo zręcznościowa – w czasie gry zbieramy owoce, które pojawiają się wtedy, gdy pokonamy kolejnego kosmitę. Na górze ekranu znajduje się pasek życia, a jeśli się skończy, musimy zaczekać kilka minut na odnowienie punktów. Jeśli nie chcesz czekać, a także pragniesz wzmocnić swoją postać, najlepiej jest dokupić mikropłatności.

Gra ma kolorową, sympatyczną grafikę i ciekawe postaci, a dzięki niej możesz rozwinąć refleks. Gra jest bezpłatna i możesz pobrać ją z Google Play Store lub sklepu z aplikacjami Apple. Jej plusem są niewielkie wymagania, jeśli chodzi o moc smartfona, dlatego zagrasz w nią na niemal każdym sprzęcie. Polecamy – płatności nie są zbyt denerwujące.

Dodaj komentarz