Jungle Moose – uwaga na piranie

Gra Jungle Moose wyróżnia się nietypowym bohaterem i dość drastycznym pomysłem. Po ekranie pływa hipopotam z rogami jelenia i w kasku, który musi pokonać jak największą odległość w wodzie. Nie byłoby z tym problemu, gdyby nie fakt, że woda jest pełna piranii. Gracz musi przeciągać palcem po ekranie w taki sposób, by wyrzucać je z wody na rogi hipopotamojelenia.

Pomysł jest bardzo prosty i doskonale sprawdza się na dotykowym ekranie – gracz musi coraz sprawniej usuwać kolejne zagrożenie, gdyż w przeciwnym razie zostanie on całkowicie zjedzony. Już pierwsze ugryzienia powodują nagromadzenie się piranii. Wynik pojawia się w formie odległości, którą przebył główny bohater i punktów, które zostały mu za nią naliczone.

Twórcy tej gry pracują także nad horrorem w apokaliptycznym stylu o nazwie Zombox, który pojawi się w pierwszej kolejności na smartfony firmy Apple, modele z Androidem i PC. Zapowiada się także ciekawa rozgrywka, jednak data premiery gry Zombox nie jest jeszcze dokładnie poznana.

Dodaj komentarz