Just Six Weeks – 6 tygodni do lepszej sylwetki

W sieci nie brakuje programów, które pomagają nam w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Jeśli chcesz zacząć biegać, albo wykonywać inne ćwiczenia i potrzebujesz do tego motywacji, to dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z aplikacji o nazwie Just Six Weeks. Jego nazwa wskazuje na to, że program pozwoli na powrót do formy po zimowym lenistwie.

Just Three Weeks to aplikacja, która po pierwsze, potrafi zaproponować Ci trening, a po drugie, będzie zachęcać Cię do jego wykonania.

Dzięki temu, że wpisujesz do niej wykonane ćwiczenia, możesz wykonywać ich coraz więcej, bez ryzyka, że się przetrenujesz.

Aplikacja ma dopracowany interface i kosztuje około 8 złotych. Można najpierw skorzystać z wersji bezpłatnej i zobaczyć, czy jest to program, którego oczekujemy. Naszym zdaniem to lepsze rozwiązanie, niż na przykład programy korzystające z czujników ruchu. Jeśli samemu wpisujesz ilość powtórzeń (pompek, podciągnięć czy brzuszków), to masz znacznie większą kontrolę nad treningiem. To dobra alternatywa dla siłowni.

Dodaj komentarz