Już wkrótce premiera Rayman Jungle Potpourri na Androida

Ubisoft już wkrótce doda do sklepu Google Play nową aktualizację do gry Jungle Rayman. Na razie dostępne są na iOS. Aktualizacja pod tytułem „Potpourri”, zawierać będzie 10 nowych poziomów. Oferta będzie składać się z nowych propozycji, innych od tych już dostępnych. Oprócz dotychczasowych czterdziestu etapów rozłożonych w czterech środowiskach, producent oferuje graczom zupełnie nowy świat.

Bohater przemierza ośnieżone dżungle i zdradzieckie wodospady. W dżungli będzie bardzo zimno i spadnie śnieg. Trzeba skorzystać z nowej zjeżdżalni, które pomogą Ci opanować brzydkie wodospady, które stoją na drodze. „Potpourri” oferuje nową mechanikę, zwłaszcza interaktywnych platform i możliwość ślizgać się na wodzie. Aktualizacja jest bezpłatna dla wszystkich właścicieli Jungle Run.

Gra ma już 40 poziomów o tematyce dżungli. Więc 10 dodatkowych nie jest jakąś wielką sprawą. Miejmy nadzieję, że gra rozwinie się w 2013 roku. Niestety użytkownicy Androida będą musieli poczekać nieco później, aby go pobrać. Jednak powinien pojawić się w sklepie Google Play lada dzień.

W tym momencie w sklepie można kupić jedynie Rayman Jungle Run.

Dodaj komentarz