JXD S192- tablet dla graczy z kiepską specyfikacją

W przedsprzedaży pojawił się gamingowy tablet od firmy JXD. Sprzęt oznaczany jest kodem S192 i jak przystało na tablet dla graczy, wyposażony będzie miarę mocne podzespoły. Wysyłka urządzenia rozpocznie się 6 maja, a jego cena wynosić będzie aż 219 funtów. Oto jak prezentuje się jego specyfikacja.

7-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, procesor Nvidia Tegra K1, którego wspierać będzie skromne 2 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna tabletu wynosić będzie 32 GB i prawdopodobnie będziemy mogli ją rozszerzyć dzięki karcie microSD.

Ten gamingowy tablet wyposażony będzie w aparat o matrycy 13 Mpix. Poza tym będzie na stałe zintegrowany z obudową odgrywającą rolę kontrolera. Znajdziemy na niej fizyczne przyciski, które wyglądają, jak pomieszanie pada od Xboxa i przycisków z PlayStation Portable.

Co ciekawe, tablet nie będzie działał w orientacji pionowej ekranu, co skutecznie uniemożliwia odpalenie na nim większości użytecznych aplikacji, a także niektórych gier. Całość kontrolować będzie system Google Android.

Dodaj komentarz