Kalkulator nawodnienia – zadbaj o samopoczucie

Firma Żywiec Zdrój stworzyła aplikację, która pomoże Ci uchronić się od odwodnienia. Kalkulator nawodnienia to ciekawie wyglądająca aplikacja podzielona na dwie sekcje. Jest to sprawdzanie nawodnienia organizmu, a także mini-gry.

Najpierw wpisujemy do programu nasze dane, takie jak płeć, wiek i aktywność fizyczną. W aplikacji możemy oglądać wykres, ile wody już wypiliśmy. Jeśli danego dnia wypiliśmy zbyt mało wody, ekran świeci się na żółto lub na czerwono. To bardzo przydatna aplikacja na przykład dla osób, które cały dzień pracują w gorącym, suchym pomieszczeniu, lub intensywnie pracują w lecie.

Aplikacja ma proste mini-gry, które sprawdzają, czy odwodnienie nie wpływa na stan naszego mózgu. Wbrew pozorom, te czynniki są ze sobą silnie powiązane. Program kalkulator nawodnienia jest przygotowany w rzetelny sposób i będzie pomocny dla wielu osób. Warto się nim zainteresować na przykład podczas kuracji odchudzającej lub wtedy, gdy chcemy oczyścić organizm z toksyn. Aplikacja jest darmowa.

Dodaj komentarz