Kalkulator Podróżnika – szybkie przeliczanie walut

Najpopularniejsze aplikacje wakacyjne służą między innymi do Carpoolingu (czyli zamawiania samochodów i późniejszego dzielenia się kosztami z kierowcą), oraz z wyszukiwaniem lokali gastronomicznych. Jeśli jesteś za granicą, warto zwrócić uwagę także na jeszcze jedną kwestię – przeliczanie walut.

Aplikacją, którą chcemy dziś przedstawić, jest „Kalkulator Podróżnika”, program, który pozwala bardzo szybko przeliczać ceny w sklepach. Gdy jesteś za granicą, często nie wiesz, ile naprawdę kosztuje dany produkt. Kalkulator podróżnika pozwala szybko wpisać jego cenę w aplikację i sprawdzić, jaki jest koszt.

Aplikacja nie pozwala na obliczanie w drugą stronę, czyli nie możesz wpisać ceny w złotówkach i przeliczyć jej na lokalną walutę.

Program posiada bardzo dużą bazę krajów i ma aktualną bazę przeliczników waluty. Jego plusem jest świetny wygląd – ma jasne litery na ładnym tle zdjęcia. Aplikacja Pobiera informacje ze strony internetowykantor.pl, dlatego mogą się one czasem różnić od stanu rzeczywistego.

Dodaj komentarz