Kazam Tornado 348 wchodzi do sprzedaży

Raz na jakiś czas pojawiają się informacje o smartfonach, które biją rekordy pod względem grubości. Tym razem możemy takie cudo kupić także w Polsce, gdyż firma Kazam wprowadziła do naszego kraju nowy, bardzo płaski smartfon Tornado 348. Ma on zaledwie pięć milimetrów grubości, ale jego wyposażenie jest całkiem niezłe.

Tornado ma procesor 8 rdzeniowy i wyświetlacz AMOLED, system operacyjny to Android KitKat. Dobre zdjęcia zapewni matryca o rozdzielczości 8 MP, wyposażona w autofocus. Aparat posiada z przodu kamerkę 5 MP i nagrywa wideo w Full HD.

Procesor to MediaTek MT 6592, który posiada zegar 1,7. Można korzystać też z 1 GB RAM. W jego specyfikacji najgorzej wypada ekran o rozdzielczości 720 na 1280 pikseli, ale i tak powinien wystarczyć większości użytkowników.

Kazam Tornado 348 jest wyposażony także w kilka systemów łączności z siecią i zużywa niewiele prądu, co pozwala mu na długie działanie na baterii 2050 mAh. System operacyjny to Android 4,4 Kit-Kat. Cena w Polsce wynosi około 1100 zł.

Dodaj komentarz